Ford Mustangot vittek New York tetejére

Ford Mustangot vittek New York tetejére

Hatheti előkészület kellett ahhoz, hogy egy Ford Mustang kabrió felkerülhessen az Empire State Building tetejére: a Ford és az Empire State Building azzal tiszteleg az idén ötven éves Mustang márka előtt, hogy kiállítanak egy autót 300 méterrel Manhattan utcái fölött. A New York-ban kiállított Mustangot a Ford régi partnerei szerelték össze.