Vezérhelyettes az Est Médiánál

Vezérhelyettes az Est Médiánál

Kovács András igazgatósági tag személyében általános vezérigazgató-helyettest választott az Est Média.

Korszakváltás az Est Médiánál

Korszakváltás az Est Médiánál

Minimális befektetői érdeklődés mellett a korábban közzétett napirendi pontokhoz tartozó határozati javaslatokat egyhangúan megszavazták az Est Média rendkívüli közgyűlésén. A cég új vezetése a print és az event üzletág szakmai vezetésére bízva, ezen területek megerősítésével kívánja elérni, hogy a cég végre nyereséges legyen. Ebben segítheti őket, hogy a cég átszervezésével tevékenysége mostantól kiterjed a román és a bolgár piacra is.

Sales house-t alapított az EMG

Sales house-t alapított az EMG

Az EMG sales house-t alapított nyomtatott programmagazinjainak. A vezető az eddigi országos Est Lapok vezetője lesz.

Távozik az EMG hirdetési igazgatója

Távozik az EMG hirdetési igazgatója

Távozik az Est Media Group hirdetési igazgatója. Utódlásáról házon belül gondoskodtak.

A Time Out Budapestet is eladná az Est

A Time Out Budapestet is eladná az Est

Az Est Media jövőre dönt a Szigetben további részesedés szerzéséről, kiszállnának a Time Out Budapestből és drasztikusan csökkentenék a munkatársak számát.

Újra elindul a Radiocafé

Újra elindul a Radiocafé

Facebook oldalán jelentette be a Radiocafé, hogy az interneten egy héten belül újraindul az adás. Az azonban kérdéses, hogy mennyire lesz azonos az eddigi csatornával.

Online portfolióját sem értékesíti az Est

Online portfolióját sem értékesíti az Est

Május 5.-től új sales house; a GMedia értékesti az EMG online médiafelületeit. Úgy tudjuk, már a Facebook felületeit sem értékesíti az Est Média.

Forr a levegő az Est Média körül

Forr a levegő az Est Média körül

Balázs Csaba kft-je eladta részvényeinek többségét az Est Mediában és Nobilis Kristóf cégének a részesedése is nagyot esett. Eközben az árfolyam száguldani kezdett.

Bajban az Est Media: eladják a Neo FM-et

Bajban az Est Media: eladják a Neo FM-et

Komoly átalakulások várhatók a korábban Econetként ismert Est Mediánál. A részvénytársaság szombaton bejelentette, hogy megválik a Neo FM-től, de nem ez lesz az egyetlen változás a médiaportfolióban, sőt, veszélybe kerülhet a Sziget felvásárlása is. A társaság részvényei eközben zuhanórepülésbe kezdtek.

Érdemes megvenni a Figyelőt?

Érdemes megvenni a Figyelőt?

Kevés vevőjelölt van versenyben az eladásra kínált Figyelőért. Legtöbbek szerint nem könnyű rentábilissá tenni a Sanoma által árusított lapot, amelyet online felület nélkül megvenni még kevésbé tűnik jó üzletnek. A Hvg meglebegtetett eladásáról eközben még az érintettek is keveset tudnak.

Kádár Tamás távozik az Est Media Group éléről

Kádár Tamás távozik az Est Media Group éléről

Április végén közös megegyezéssel távozik posztjáról Kádár Tamás, az Est Media Group (EMG) ügyvezetője.

Econet: nőtt az árbevétel és a veszteség

Econet: nőtt az árbevétel és a veszteség

Nőtt az árbevétel és az adózott vállalkozási veszteség az Econetnél, melynek új neve Est Média lesz. A Szigetben való többségi tulajdon tavalyi megszerzése alapvetően alakította át a cégcsoport működését.

Új céget alapított az Econet

Új céget alapított az Econet

Bejegyezte a cégbíróság az Econethez tartozó EGM Card nevű céget, amely a fiataloknak fog fizetőkártyás szolgáltatást kínálni. Az első negyedévben tervezik a bevezetést. 

Átalakul a Fidelio Est

Átalakul a Fidelio Est

Az Est Media Group és a Fidelio Média felbontotta megállapodását, így a kulturális programmagazint a továbbiakban az utóbbi cég adja ki. A Fidelio új arculatot kap.