Óriáskampány energiacégektől
Iparági összefogással tudatos fogyasztást ösztönző kampányt indított hat energiaszolgáltató. A kezdeményező a Young & Partners volt.
Zöld energiát hirdet a Carbon
Környezetbarát áramot népszerűsít a Carbon Group és a Próbakő. Az ELMŰ-ÉMÁSZ cégcsoport új, Zöld tarifa elnevezésű csomagjának népszerűsítése a feladatuk. A megbízást felkérés után kapta a két cég, miután külön-külön mindkét ügynökség dolgozott már a cégcsoportnak.
CSR-díjat kapott a MagNet Bank
Negyven cég és 16 civil szervezet vett részt a KÖVET Egyesület által második alkalommal megrendezett CSR Piacon június 2-án a Millenárison. A rendezvényen öt díj is gazdára talált, köztük az év valóban felelős vállalata és az év legkiválóbb csr-megoldása elismerés.
