Prémium a közmédia vezetőinek
Csaknem 15 millió forint jutalmat kapott a négy közszolgálati médium – az MTV, a Duna TV, a Magyar Rádió és az MTI – vezérigazgatója a 2011-es munkájára – derül ki a Közszolgálati Közalapítvány által nyilvánosságra hozott dokumentumból – írja a Nol.hu. A közalapítvány kuratóriuma még július elején szavazta meg a vezérigazgatóknak ezt a prémiumot, amit aztán az adott intézmény büdzséjéből fizettek ki.
Dobos Menyhért lett a Duna Tv elnöke
A médiatörvény szerinti lehetőségével élve e Médiatanács két jelöltje közül Dobos Menyhértet választotta a Duna Tv élére.
Két másik jelölt a Duna Tv élére
A médiatörvény szerinti lehetőségével élve e Médiatanács két jelöltet is állított a Duna Tv elnöki pozíciójára: Dobos Menyhértet és Stein Róbertet.
Vezérhelyettesek az MTV-nél
Dobos Menyhért műsorigazgatót és Adamik Ágnes digitális MTV igazgatót november 26-i jóváhagyással nevezték ki vezérigazgató-helyettesnek. Mindketten más-más területért felelnek.
