Prémium a közmédia vezetőinek

Prémium a közmédia vezetőinek

Csaknem 15 millió forint jutalmat kapott a négy közszolgálati médium – az MTV, a Duna TV, a Magyar Rádió és az MTI – vezérigazgatója a 2011-es munkájára – derül ki a Közszolgálati Közalapítvány által nyilvánosságra hozott dokumentumból – írja a Nol.hu. A közalapítvány kuratóriuma még július elején szavazta meg a vezérigazgatóknak ezt a prémiumot, amit aztán az adott intézmény büdzséjéből fizettek ki.

Dobos Menyhért lett a Duna Tv elnöke

Dobos Menyhért lett a Duna Tv elnöke

A médiatörvény szerinti lehetőségével élve e Médiatanács két jelöltje közül Dobos Menyhértet választotta a Duna Tv élére.

Két másik jelölt a Duna Tv élére

Két másik jelölt a Duna Tv élére

A médiatörvény szerinti lehetőségével élve e Médiatanács két jelöltet is állított a Duna Tv elnöki pozíciójára: Dobos Menyhértet és Stein Róbertet.

Vezérhelyettesek az MTV-nél

Vezérhelyettesek az MTV-nél

Dobos Menyhért műsorigazgatót és Adamik Ágnes digitális MTV igazgatót november 26-i jóváhagyással nevezték ki vezérigazgató-helyettesnek. Mindketten más-más területért felelnek.