Olvassanak gyorsan Csetényi Csaba interjút!
Nagyinterjút közölt a 24.hu Csetényi Csaba média- és egyéb vállalkozóval. Az interjúban szó esik az első millióiról, arról, hogyan viszonyul morálisan a kormány menekültellenes kampányaihoz, és arról is, hogy médiavállalkozóként hogy látja a média helyzetét. Tele van gyöngyszemekkel és garantáltan felébreszt az ebéd utáni délutáni álmosságból.
Ismét tájékoztató kampányt indít a kormány
A Nemzeti Kommunikációs Hivatal kerettenderén a Lounge Design és Kuna Tibor konzorciuma mellett nyertes Egyesült Reklám Konzorcium (A Network 360 és az Affiliate Network ügynökségekből álló konzorcium) új megbízást kapott a Kormányzati Tájékoztatási Központtól - írja a Magyar Nemzet.
Mire költött a Nemzeti Kommunikációs Hivatal 8,5 milliárd forintot?
Az Átlátszó.hu olvasta át a Közbeszerzési Értesítőben megjelent tájékoztatót, amelyből kiderül 2016. április eleje és június vége között a két nagy tételből állt a 8, 5 milliárd értekben kötött szerződés.
Velük üzenget Brüsszelnek a kormány
A Kormányzati Tájékoztatási Központ felvilágosítása szerint az Affiliate Network és a Network 360 közösen készíti a kormány kényszerbetelepítés elleni népszavazást népszerűsítő kampányát.
Elmegy Hapák Samu a HG 360-tól
Két és fél év után távozik a HG 360 Reklámügynökségtől Hapák Samu, az ügynökség alapító vezetője. A Team Reklámügynökség korábbi vezetője 2011-ben csatlakozott a HG Média cégcsoporthoz, hogy új tevékenységi körrel egészítse ki a HG Média tartalomfejlesztési, kommunikációs szolgáltatói és kiadói tevékenységét. Irányítása alatt a klasszikus reklámügynökségi modelltől eltérő, szabadúszókkal is dolgozó ügynökségi modellt dolgozott ki, és számos szakmai sikert is elérő kampány fűződött a nevéhez.
Ma indul a jegybank hatmilliárdos gőzhengere
Ma indul a Növekedési Hitelprogram kommunikációjának első kampánya. A hatmilliárd keretösszegű közbeszerzést az Inter Media Group nyerte, a kreatívokat alvállalkozóként a HG 360 készíti.
Magazin indul cukorbetegeknek
Egy amerikai életmódmagazin magyar kiadásaként jelenik meg a Diabetic Living Magazin - írja a HVG hetilap. A kiadásra alakult cég a HG Mediához tartozik.
