A védőnő nem a hátunk közepén lakik

A védőnő nem a hátunk közepén lakik

Miért kell a védőnő? Nem véletlenül tettem fel így a kérdést, hogy „kell”. Ugyanis pontosan így hallom, tapasztalom gyakran kívülállóként, hogy nem értik a kismamák, miért szükséges még ez is a sok-sok vizsgálat és gyakori orvosi vizit mellett, amikor amúgy is nehéz elszabadulni a munkahelyről.