Menő citylightokkal kampányol a DM
A kampánnyal a mobilkuponok használatára ösztönzik a fogyasztókat.
Vízbe dobtak egy Sony Xperiát
Október elején indult a Sony Xperia Z1-es vízálló telefon reklámkampánya. Hogy a fő termékelőnyt minél jobban átadják a budapestieknek, két speciális citylight plakátot készítettek az Epamediával és a Portlanddal közösen, amit a Deák téren és az Astoriánál, a villamosmegállóban lehet látni.
Óriásplakát- és citylight-kiállítás a vízről
Az október eleji vízügyi világeseményhez, a Budapesti Víz Világtalálkozóhoz kapcsolódóan citylight és óriásplakát-felületeken nyílt kiállítás hazai fotográfusok vizes témájú képeiből.
Foszforos plakáton a BB Pezsgő
Elektrolumineszcens technológiával működő citylighton jelent meg a BB Pezsgő hirdetése. A kültéri plakát világít, így sötétben messziről is jól látszik.
