A YouTube-on zajlik a digitális piac paradigmaváltása
A Z-generáció hamarabb keresi a videós, mint a tévés tartalmat. És már a példaképei sem a mainstream média világából, hanem a népszerűbb vloggerek közül kerülnek ki. A legboldogabbak pedig azok a márkák, akik mindezt felismerik - röviden így lehet összefoglalni az általunk megkérdezett három piaci szereplő véleményét, akikkel lemodelleztük a YouTube-piac evolúcióját. (X)
360 fokos élményt az olvasónak és a márkának!
Bloggerekre épülő rendezvények, márkát tesztelő olvasók és vloggerekkel dúsított integrált marketing - utánajártunk, mire használja ma egy print magazin a digitális csatornáit. Kiderült: a márkák 360 fokos kommunikációjára, és az olvasók 360 fokos élményének megteremtésére.
Reszponzív dizájnra váltott az NLC
A Nők Lapja Café három hónap fejlesztési munka után reszponzív dizájnra váltott. Így az oldal magától alkalmazkodik a felhasználó képernyőméretéhez.
Idén az eső is segítette a Get Wet-partit
A Central Médiacsoport hagyományos elázós, vízipisztolyos, ezúttal vb-nézős buliján jártunk július 8-án a Holdudvarban.
Sziget-napijegyért terveztet logót a Centrál Média
Belső pályázaton keresi új logótervét a sanomás médiacsomagot megvásárló Centrál Média.
Távozik Jákó Eszter a Centrál Médiacsoporttól
Három év után július 31-től távozik a most már Centrál Médiacsoport üzleti kommunikációs igazgatója, Jákó Eszter. A volt Sanománál feladatait Steff József kereskedelmi igazgató veszi át.
Egyesülhet a volt Sanoma egy része az Origóval
Információink szerint közös céget hozna létre a Magyar Telekom és a Sanoma új tulajdonosa, a Centrál Csoport.
Távozik a Sanoma-vezér Szabó György
Átvette a Centrál Csoport a Sanoma irányítását, a vételárat az új tulajdonos egy összegben fizette ki. 22 év után távozik a cég éléről Szabó György, helyét Varga Zoltán veszi át.
