Az NMHH szerint téved az Amnesty
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság cáfolja Nicolas Beger, az Amnesty International európai igazgatójának az Európai Bizottságnak írt levelének állításait. A hatóság szerint a levél írója nem ismeri a médiatörvény tartalmát, és hamisan állítja, hogy az NMHH önkényesen osztja ki a rádiófrekvenciákat, illetve hogy az ellen jogorvoslattal nem lehet élni – áll a hatóság közleményében.
