Jogtalan kifizetésekre panaszkodik a BP
Egész oldalas újsághirdetésben panaszkodik a British Petrol (BP) olajipari vállalat, mert szerintük sok olyan cég igényelt kártérítést a 2010-ben a Mexikói-öbölben történt olajkatasztrófa után, amelyek semmilyen kárt nem szenvedtek emiatt.
Kampányt indít jövőre a BP
Reklámkampánnyal erősítené jövő év elején a British Petrol a nagy-britanniai imázsát. A 2010-es Mexikói-öbölben történ olajkatasztrófa miatt nemrég 4,5 milliárd dollárra bírságolt cég az idei egyesült államokbeli kampány után a briteknek szeretné megmutatni, mennyit tettek eddig a társadalom jobbításáért.
