Nyomul a Brit Média a Klubrádióban

Nyomul a Brit Média a Klubrádióban

A Népszabadságnak Arató András, a Klubrádió elnök-vezérigazgatója azt mondta, hogy a Brit Média tőkemeléseire azért van szükség a rádiót üzemeltető cégben, mert a rádió frekvenciajogosultsága éveken át bizonytalan volt, ezért sok hirdetőt elvesztettek.