Lázár behívta a Magyar Reklámszövetséget
Lázár János Miniszterelnökséget vezető államtitkár egyeztetésre hívta a Magyar Reklámszövetséget, amely a Magyarországi Kommunikációs Ügynökségek Szövetségével (MAKSZ) együtt kedd délután egy programot prezentált az államtitkárnak. Szóba került a reklámadó és az ügynökségi bónuszok kérdése.
