Eredmény az egri blogpályázaton

Eredmény az egri blogpályázaton

Balizs Kata és Horváth Ders nyerte meg az Eger önkormányzata által kiírt pályázatot. Olyanok jelentkezését várták, akik egy hónapra a városba költöznének és élményeiket megosztanák az interneten.