Idén már a Balatonra is legurul Helga, a Hendrick's kabrióbusza

Idén már a Balatonra is legurul Helga, a Hendrick's kabrióbusza

A városnéző buszon például Tomcsányi Dóra és Törőcsik Franciska is vezet túrát.

Premier: Hajdú Grillsajt-kampány

Premier: Hajdú Grillsajt-kampány

Új reklámkampánya indult a Hajdú Grillsajtnak. A reklámügynökség a Bistro volt. A készítők válaszait olvashatják a kampányról és annak céljairól.

Új vezetők a Bistrónál

Új vezetők a Bistrónál

B. Balogh Edina és Hárságyi Péter személyében két új vezető csatlakozott a Bistro Reklámügynökséghez. Mindketten az operatív vezetést erősítik.

Itt vannak az ügynökségi tablók

Itt vannak az ügynökségi tablók

Összesen négy ügynökség készített tablót a Bistro Reklámügynökséggel közös felhívásunkra. Bár idei pokróchelyet nem nyer a legjobb tabló készítője, de egy pálinkacsomagot igen. 

Mégsem lesz Reklámpiknik pénteken

Mégsem lesz Reklámpiknik pénteken

A május 31-re tervezett Reklámpikniket a várható rossz időjárás miatt mégsem szervezi meg a Bistro Reklámügynökség. A Kreatívval közös tablóversenyre azonban még lehet küldeni a nevezéseket. 

Még várjuk az ügynökségi tablókat!

Még várjuk az ügynökségi tablókat!

Május 29-ig lehet beküldeni a Bistro Reklámügynökség és a Kreatív közös ügynökségi tablóversenyére készült képeket. A szavazás másnap lesz.

Egy héttel később piknikezik a szakma

Egy héttel később piknikezik a szakma

Az eredetileg tervezettnél egy héttel később, május 31-én lesz a Bistro által szervezett Reklámpiknik. Minden egyéb, így az ügynökségi tablóverseny természetesen marad.

Újragondolták az Aranydisznó-díjasokat

Újragondolták az Aranydisznó-díjasokat

Már lehet szavazni az újragondolt Aranydisznó-díjas reklámokra. A Bistro Reklámügynökség 25 év alatti fiataloktól várt megoldásokat, 39 pályázat érkezett.

Itt a tavasz, újra Reklámpiknik

Itt a tavasz, újra Reklámpiknik

A Bistro Reklámügynökség harmadik alkalommal rendezi meg a ReklámPikniket, május 24-én, pénteken délután négytől a Pálvölgyi Barlang kertjében.

Időt adott az Arany Disznó

Időt adott az Arany Disznó

Február végéig még nevezhetnek a diákok.

Tervezd újra Pocakot!

Tervezd újra Pocakot!

25 év alatti fiataloktól várja az Aranydisznó-díjat kapott reklámok újraértelmezését a pályázatot kiíró Bistro Reklámügynökség. A fődíj százezer forint. 

Pocak lett a legrosszabb reklám

Pocak lett a legrosszabb reklám

Több kategóriában is kiosztották az Aranydisznó-díjakat. Az abszolút legrosszabbnak Pocakot ítélték.

Keresik a legrosszabb reklámokat

Keresik a legrosszabb reklámokat

A legsilányabb, Magyarországon megjelent reklámtermékeket keresik az Aranydisznó-díj szervezői. November végéig lehet szavazni.

Díj a legrosszabb magyar reklámoknak

Díj a legrosszabb magyar reklámoknak

Arany Disznó néven a legrosszabb magyar reklámok elismerésére díjat alapított a Bistro Reklámügynökség és az Index.