Idén már a Balatonra is legurul Helga, a Hendrick's kabrióbusza
A városnéző buszon például Tomcsányi Dóra és Törőcsik Franciska is vezet túrát.
Premier: Hajdú Grillsajt-kampány
Új reklámkampánya indult a Hajdú Grillsajtnak. A reklámügynökség a Bistro volt. A készítők válaszait olvashatják a kampányról és annak céljairól.
Új vezetők a Bistrónál
B. Balogh Edina és Hárságyi Péter személyében két új vezető csatlakozott a Bistro Reklámügynökséghez. Mindketten az operatív vezetést erősítik.
Itt vannak az ügynökségi tablók
Összesen négy ügynökség készített tablót a Bistro Reklámügynökséggel közös felhívásunkra. Bár idei pokróchelyet nem nyer a legjobb tabló készítője, de egy pálinkacsomagot igen.
Mégsem lesz Reklámpiknik pénteken
A május 31-re tervezett Reklámpikniket a várható rossz időjárás miatt mégsem szervezi meg a Bistro Reklámügynökség. A Kreatívval közös tablóversenyre azonban még lehet küldeni a nevezéseket.
Még várjuk az ügynökségi tablókat!
Május 29-ig lehet beküldeni a Bistro Reklámügynökség és a Kreatív közös ügynökségi tablóversenyére készült képeket. A szavazás másnap lesz.
Egy héttel később piknikezik a szakma
Az eredetileg tervezettnél egy héttel később, május 31-én lesz a Bistro által szervezett Reklámpiknik. Minden egyéb, így az ügynökségi tablóverseny természetesen marad.
Újragondolták az Aranydisznó-díjasokat
Már lehet szavazni az újragondolt Aranydisznó-díjas reklámokra. A Bistro Reklámügynökség 25 év alatti fiataloktól várt megoldásokat, 39 pályázat érkezett.
Itt a tavasz, újra Reklámpiknik
A Bistro Reklámügynökség harmadik alkalommal rendezi meg a ReklámPikniket, május 24-én, pénteken délután négytől a Pálvölgyi Barlang kertjében.
Időt adott az Arany Disznó
Február végéig még nevezhetnek a diákok.
Tervezd újra Pocakot!
25 év alatti fiataloktól várja az Aranydisznó-díjat kapott reklámok újraértelmezését a pályázatot kiíró Bistro Reklámügynökség. A fődíj százezer forint.
Pocak lett a legrosszabb reklám
Több kategóriában is kiosztották az Aranydisznó-díjakat. Az abszolút legrosszabbnak Pocakot ítélték.
Keresik a legrosszabb reklámokat
A legsilányabb, Magyarországon megjelent reklámtermékeket keresik az Aranydisznó-díj szervezői. November végéig lehet szavazni.
Díj a legrosszabb magyar reklámoknak
Arany Disznó néven a legrosszabb magyar reklámok elismerésére díjat alapított a Bistro Reklámügynökség és az Index.
