A Sony nem teljesen veszteséges

A Sony nem teljesen veszteséges

A Sony veszteséggel zárta a pénzügyi év első negyedévét a márciusi természeti katasztrófa által okozott károk és termeléskiesés miatt, de még így is jobb éve lesz, mint tavaly volt.