Nem jelenik meg többé a Barikád

Nem jelenik meg többé a Barikád

A Jobbikhoz köthető hetilap anyagi okok miatt szűnik meg. A párt inkább az "internetes nemzeti médiumok" támogatására fókuszál a jövőben.