Új vezérigazgató az Est Mediánál
Az elmúlt héten lezárult alaptőke-emeléssel nemzetközivé vált cégcsoport igazgatósága Pankotai Csabát, a print üzletág eddigi ügyvezetőjét, az igazgatóság tagját választották meg az Est Media vezérigazgatójává, miután Balázs Csaba lemondott pozíciójáról.
Korszakváltás az Est Médiánál
Minimális befektetői érdeklődés mellett a korábban közzétett napirendi pontokhoz tartozó határozati javaslatokat egyhangúan megszavazták az Est Média rendkívüli közgyűlésén. A cég új vezetése a print és az event üzletág szakmai vezetésére bízva, ezen területek megerősítésével kívánja elérni, hogy a cég végre nyereséges legyen. Ebben segítheti őket, hogy a cég átszervezésével tevékenysége mostantól kiterjed a román és a bolgár piacra is.
Új ügyvezető az Est Médiánál
Pankotai Csabát választotta az Est Média a tulajdonában álló Est Média Group ügyvezetőjének. A szakember a román és a bolgár lappiacon szerzett tapasztalatokat.
Lesz intézkedési terv az Est Mediánál
Elfogadták pénteken az Est Media Vagyonkezelő egyik részvényesének indítványát arról, hogy az igazgatóság készítsen intézkedési tervet a veszteségek mérséklésére - adta hírül az MTI.
Forr a levegő az Est Média körül
Balázs Csaba kft-je eladta részvényeinek többségét az Est Mediában és Nobilis Kristóf cégének a részesedése is nagyot esett. Eközben az árfolyam száguldani kezdett.
Bajban az Est Media: eladják a Neo FM-et
Komoly átalakulások várhatók a korábban Econetként ismert Est Mediánál. A részvénytársaság szombaton bejelentette, hogy megválik a Neo FM-től, de nem ez lesz az egyetlen változás a médiaportfolióban, sőt, veszélybe kerülhet a Sziget felvásárlása is. A társaság részvényei eközben zuhanórepülésbe kezdtek.
Econet: nőtt az árbevétel és a veszteség
Nőtt az árbevétel és az adózott vállalkozási veszteség az Econetnél, melynek új neve Est Média lesz. A Szigetben való többségi tulajdon tavalyi megszerzése alapvetően alakította át a cégcsoport működését.
