Gazdag lett a norvég a Bitcoinból

Gazdag lett a norvég a Bitcoinból

Kristoffer Koch még 2009-ben vett 150 norvég koronáért (27 dollárért) 5000 egység digitális valutát, azaz Bitcoint, amit akkor fedezett fel, amikor titkosítási rendszerekől szóló esszéjén dolgozott - írja a Guardian.