A Fidesz kommunikációja rossz
Ez a legbénábban kommunikáló kormány eddig. Hogy jutottunk ide? - teszi fel a kérdés Szily László a Cinken.
Az új alkotmány sem tiltja majd az abortuszt
Az alkotmányt előkészítő eseti bizottság alelnöke a TV2-n elmondta: a jelenleg is fennálló szabályozás az abortusz tekintetében nem változik majd, a nő szabad döntési jogát nem kívánják korlátozni.
Az abortusz mostantól alkotmányos jog?
Beemelné az abortusz szabályozását, az orvos- és betegjogokkal kapcsolatos kérdéseket a Nemzeti Egészségügyi Tanács a készülő Alkotmányba – értesült a Népszabadság.
