Hogy jutott az Akció idáig?
Az ország egykor legmenőbb reklámügynökségének sokak szerint ugyanaz lett a veszte, ami kezdetben a sikereinek egyik kulcsa volt: a családias jelleg. A szoros emberi kapcsolatok megbénították az Akció menedzsmentjét, és képtelenné tették a radikális változtatásokra. A tavaly novemberben érkezett új tulajdonosok az alapoktól próbálják újrakezdeni.
Dolgozókkal kommunikál Molnár-Sefcsik Yvette
Dolgozói kommunikációra szakosodott ügynökséget alapított az Akció, később Akció-Nxs volt ügyvezetője és résztulajdonosa. A Human Dynamixnek eddig két ügyfele van.
Új tulajdonos és apró névváltás az Akciónál
Eladták eddigi tulajdonosai az Akció-Nxs reklámügynökséget Baldaszti Péter vállalkozónak. Az új tulaj eddigi kommunikációs cégeit is beviszi a cégcsoportba, az új ügyvezető korábban a Nokia regionális marketing- és kommunikációs igazgatója volt.
