Nem megy jól a médiaügynökségeknek
A magyar médiaügynökségi piac bevételeinek majdnem egyharmadát elvesztette 2008 óta, és eredményessége is csökkent. Ügynökségi csoportokra, de ügynökségekre lebontva is az látszik, hogy legtöbb esetben folyamatos lejtmenetben van a piac. A megkérdezett szakemberek a probléma okát főleg Magyarország versenyképességének, fizetőerejének csökkenésében, valamint az eddig jó helyzetben lévő szektorok, mint a bank-, az autó- vagy a telekommunikációs szegmens drámai visszaesésében látják.
