Áder nem írta alá sem az MNB-, sem a postatörvényt

Áder nem írta alá sem az MNB-, sem a postatörvényt

A köztársasági elnök az Alkotmánybíróságtól előzetes normakontrollt kért.

Nem ment át a médiatörvény

Nem ment át a médiatörvény

A szavazás előtti utolsó pillanatban tartalmilag módosította a Fidesz a médiatörvényt, ezért Áder János államfő visszaküldte az így elfogadott törvényt – írja az Origo. Ha aláírja, az Alkotmánybíróság érvényteleníthette volna az egész tervezetet.