Vita a magyar reklámpiac első félévéről
Egy hete Mihálszki Zsuzsa, a Kantar Media kommunikációs vezetője elemzést közölt a magyar reklámpiac első félévéről. Somogyi Miklós, a Magyar Közterületi Média Szövetség elnöke szerint a Kantar rosszul számolt, a „körtével az almát hasonlította össze” és ezzel félrevezethette a piaci szereplőket. A Kantar szerint viszont jól számoltak, csak mennyiségi csökkenésről beszéltek, listaárakról nem. Az alábbiakban a két levelet olvashatják.
Nincs fortélyos félelem
Alig egy hete jelent meg a Kreatív Online-on Kaszás György publicisztikája a közutak melletti reklámtáblák korlátozásáról. A Magyar Közterületi Média Szövetség ezután közleményt adott ki, amelyre Kaszás ismét megfogalmazta kérdéseit. Most a szövetség elnöke válaszol neki, levelét változtatás nélkül közöljük.
