A magyar reklám története: 1988-1995

A magyar reklám története: 1988-1995

A magyar reklám rendszerváltásának éveiben, a Mahir után a Coca-Cola vörösre akarta festeni az országot, abból is lehetett account, aki kicsit tudott angolul beszélni és késsel-villával enni, írógépet nem lehetett kapni és olcsó buli volt Dél-Afrikában reklámfilmet forgatni. A magyar reklám 1988-tól 1995-ig. 

A magyar reklám a 70-es, 80-as években

A magyar reklám a 70-es, 80-as években

A szocializmusban a megrendelő vállalatokhoz hasonlóan a reklám is felszabadult a piaci nyomás alól: egyedibb, érdekesebb, izgalmasabb lehetett, és a mai viszonyokhoz képest rendkívül népszerű volt.