„Európa-szerte több mint 15 ügynökséggel dolgozunk együtt, amelyek a marketingmátrixunkban meghatározott régiókért és témákért felelősek. Emellett van egy vezető kreatív ügynökségünk is, amely a zászlóshajó szerepét tölti be, és feladata, hogy a vállalat kreatív kommunikációjában megadja az alaphangot” – mondta a váltás kapcsán a Deutsche Telekom márkaigazgatója, Ulrich Klenke a Campaignnek.
Hozzátette, hogy a lépés nyomán a svéd cég lesz a vállalat európai marketingtartalmainak legfőbb felelőse. Miután az elmúlt években a Saatchi & Saatchival együttműködve a fiatalabb közönségre fókuszáltak, a Deutsche Telekom az Ingóval továbbra is elsősorban a Z generációt célozza meg.
A Saatchi & Saatchi öt európai piacon továbbra is együttműködik majd a Deutsche Telekommal.
Forrás: Marketing/Beat
Fotó: Facebook/Deutsche Telekom

