November 18-án tisztújító közgyűlést tartott a Magyar Public Relations Szövetség. Sztaniszláv András, a PersonaR és a WhiteElephantDigital ügyvezetője marad a szervezet elnöke, aki 2019 óta látja el a feladatot. A tisztségviselők további névsora pedig így alakul:
Elnökség:
• Gáspár Bence, alelnök
• Ludvig Orsolya, elnökségi tag
• Panulin Ildikó, elnökségi tag
• Szántó Balázs, elnökségi tag
Etikai Bizottság:
• Vas Dóra, EB elnök
• Fieszl Zsuzsa, EB tag
• dr. Lakatos-Báldy Zsuzsanna, EB tag
• R. Nagy András, EB tag
• Szabó Hedvig, EB tag
Felügyelő Bizottság:
• Teremi Balázs, FEB elnök
• dr. Bende Máté, FEB tag
• Soós Eszter, FEB tag
