Social Media Specialist

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

Az Eurolex Consulting csapatába Social Media Specialist kollégát keresünk.
Várunk téged, ha
• van legalább 2 év social media tapasztalatod ügynökségi oldalon;
• alaposan ismered a különböző social media felületek sajátosságait;
• magabiztosan kezeled a social hirdetéseket és a google üzleti felületeit, van tapasztalatod PPC hirdetési rendszerekben;
• jártas vagy az ügyfélkezelésben, szóban és írásban is kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel;
• angol nyelvtudásod szóban és írásban is magas szintű;
• kreatív vagy, de a riportok és az adminisztráció sem riaszt vissza.
A következő feladatok várnak Rád:
• social media stratégiák, kampányok tervezése, szervezése, monitorozása;
• teljes körű oldalmenedzsment;
• tartalomgyártás;
• riportok, grafikai briefek és prezentációk készítése;
• PPC hirdetések kezelése;
• Google Ads kampányok kezelése;
• influencer kampányok tervezése és menedzselése.
Amit kínálunk:
• változatos ügyfélkör;
• versenyképes fizetés;
• Budapest belvárosi iroda;
• fiatal, lendületes és kreatív csapat.
A jelentkezésedet magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a [email protected] címre várjuk. A tárgyba kérlek, írd bele: social media specialist.