Service Designer (UX/UI)

Budapest / Teljes munkaidő / Junior

Digitális transzformáció csapatunkba keresünk új kollégát belső előrelépés miatt.
Feladatok
• Üzleti és/vagy IT projektek, journey digitalizáció támogatása service design, design thinking módszertanok alapján
• UX/UI tervek készítése: meglévő és újonnan bevezetett digitális platformok tervezése, felületek és folyamatok kidolgozása: strukturális felépítés, drótváz tervezés, vizuális megjelenés, kommunikációs elemek és felületi megoldások kialakítása
• Tervek megvalósításának nyomon követése, szakmai támogatása és felületi tesztek elvégzése
• Piaci trendkövetés, innovatív megoldások figyelése és javaslatok megfogalmazása
• Digitális kultúra program támogatása: service design, UX/UI kultúra növelése
Szakmai elvárások
• Egyetemi/főiskolai diploma
• 3 év nagyvállalati környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat (UX/UI)
• Service design, design thinking módszertanok ismerete
• Axure, Figma ismeret
• Digitális megoldások, trendek, innovációk ismerete
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Előnyt jelent:
• Projektvezetési tapasztalat komplex, nagyvállalati környezetben (waterfall és agile)
Amit kínálunk
• Kompetitív, dinamikus szakmai környezet
• Nemzetközi csapatban együttműködés
• Éves bónusz
• Egészségügyi biztosítás magánorvosi szolgáltatásokra
• Cafeteria
• Kedvezményes áramvételezés
Kérünk, közvetlenül online rendszerünkbe küldd pályázatodat a lenti linken.
Pályázatodat közvetlenül ezen a linken küldd el: https://jobs.eon.com/job-invite/175484/