Senior Social Media Specialist

Budapest / Teljes munkaidő / Senior

Mindennapjaid szerves része a Social Media? Kisujjadban van mitől jó egy tartalom a TikTok-on, mikor érdemes az Instagram-on és mikor a Facebook-on kommunikálni, és szereted ha elismerik a kreativitásod? Csatlakozz social csapatunkhoz, dolgozz nagy, nemzetközi márkákkal, találd ki hogyan lesznek ők hatékonyak a Social Media világában!
Social managerként feladataid lesznek:
• Social media projektek teljes körű menedzsmentje
• Social Calendar elkészítése, tartalom írása
• Grafikus brief-elése
• Facebook, Instagram hirdetések tervezése, koordinálása
• Aktív ügyfélkapcsolattartás
• Riportok és prezentációk készítése
• Ügyfélprezentációk megtartása
• Influencer kampányok koordinálásában való részvétel
• Social platformok felületeinek képviselet cégen belül, ambassador-i szerepkörként
Téged keresünk, amennyiben:
• Min. 3 év gyakorlattal rendelkezel a social media területén
• Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn, TikTok platformok átfogó ismeretével rendelkezel
• Van Content Strategy előállítási és menedzselési tapasztalatod
• Magabiztosan kommunikálsz és hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat
• Munkádban precíz és alapos vagy
• Angol nyelvismereted szakmai egyeztetéseknél is tárgyalóképes
Több mint előny, ha ismered/követed/profin kezeled az alábbiakat:
• Facebook business/ads manager
• Office programok
• Adobe Photoshop és akár egyéb kép- és videószerkesztő szoftverek
• Egyéb Social Media tool-ok ismerete
Amire Tőlünk számíthatsz:
• Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Nemzetközi ügynökségi háttér
• Vegyes munkarenddel a home office lehetőségét is biztosítjuk a csapattagok számára
Jelentkezz hozzánk az alábbi email címen az Önéletrajzod elküldésével: [email protected]