Senior Programmatic Specialist

Budapest / Teljes munkaidő / Senior

Digitális innováció. Programmatic. Projektmenedzsment. DCO. Belevágnál? Jelentkezz hozzánk! A programmatic iparág látványos növekedésben van, ezáltal számunkra is az egyik legfontosabb és leginnovatívabb terület. Olyan hazai és nemzetközi ügyfelek Programmatic stratégiák megalkotásában és kampányok menedzselésében számítunk rád, mint az Unilever, a K&H vagy az Aldi. Az innovatív gondolataidra is természetesen számítunk, hogy tovább fejlesszük a szolgáltatásainkat.
Elvégzendő feladatok:
• Programmatic kampány stratégiák tervezése, szakmai javaslatok készítése a médiatervezők számára
• Programmatic kampánymenedzsment, kampányoptimalizáció
• Szolgáltatásfejlesztésben aktív részvétel, a programmatic hirdetési innovációk nyomonkövetése, tesztelése és beépítése a napi gyakorlatba
• Szakmai support nyújtása a programmatic kampánymenedzsmenttel foglalkozó csapattagok számára
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kiadókkal, a programmatic terület senior képviselete az ügyfelek előtt igény esetén
• Ügyféligény szerinti rendszerességgel időközi riportok, postbuy riportok készítése és prezentálása
• Központi koordinációkkal való kapcsolattartás
• Igény esetén DCO projektet szakmai támogatása
Téged keresünk amennyiben:
• Minimum 3-4 éves programmatic kampánymenedzsment tapasztalattal rendelkezel (DV360, TTD)
• Felsőfokú végzettséged van, és minimum középfokon beszélsz angolul
• Pontos vagy és precíz, az adminisztratív feladatok elvégzésekor is
• Terhelhető vagy, kiveszed a részed a csapatra háruló feladatokból
• Önállóan tudod kezelni a párhuzamosan futó feladataidat
Előny a jelentkezés során:
• DCO tapasztalat
• Google Campaign Manager, gemiusDirectEffect adszerverek ismerete
• Google Data Studio (alap szintű ismeret)
• Google Analytics (alap szintű ismeret)
• Ad Verification tool ismeret (IAS, DV)
Amire Tőlünk számíthatsz:
• Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi ügynökségi háttér
• Kis csapatban, valóban együtt dolgozunk, és egymás ötleteire építünk
• Az ügynökségi munka mellett is figyelünk Rád és a work-life balance-ra
• Vegyes munkarenddel a home office lehetőségét is biztosítjuk a csapattagok számára
Jelentkezz hozzánk az alábbi email címen, önéletrajzod és motivációs leveled elküldésével! [email protected]