Senior Médiatervező

Budapest / Teljes munkaidő / Senior

A 1080p Reklámügynökség média divíziójába, a People Group cégcsoport tagjaként keressük senior médiatervező kollégánkat ügyfélkörünk dinamikus bővülése miatt. Elsősorban offline (azon belül is TV fókuszú) kampányok tervezése, menedzselése lesz a feladatod, de szükséges a pozíció betöltéséhez a digitális megoldások/ lehetőségek átfogó ismerete.
Leendő feladataidról bővebben:
- Kommunikációs és médiastratégiák megalkotásában való részvétel, legyen szó tenderről vagy akár meglévő ügyfelek holisztikusabb projektjeiről
- Médiakampányok tervezése, megvalósítása és teljes körű menedzsmentje
- Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel és cégcsoportunk többi divíziójával
- Junior médiatervező és vásárló kollégák munkájának szakmai koordinálása, fejlődésük támogatása
- Vezetői összefoglalók, riportok készítése, döntés előkészítő folyamatok támogatása
- Kampányok értékelése és tapasztalatok levonása a következő kampánytervezéshez
- Új üzleti lehetőségek, együttműködések feltárása és kialakítása
Te vagy az ideális jelentkező, amennyiben:
- Legalább 5 éves médiaügynökségi tapasztalatod van
- Szereted az end-to-end folyamatokat, szívesen találod ki a célt és veszel részt annak elérésben, és ehhez az sem esik nehezedre, hogy olyan feladatokba is becsatlakozz, amik esetlegesen nem szorosan a Te szintedhez kapcsolódnak
- Nyitott vagy megérteni ügyfeleink üzleti és kommunikációs céljait, majd ezeket visszafejteni és implementálni a kommunikációs stratégiába
- Van tapasztalatod médiatulajdonosokkal történő ártárgyalásokban
- Tudsz és mersz is angol nyelven prezentálni, amire nálunk valóban szükséged is lesz, hiszen sok olyan ügyfelünk van, akik esetében a kommunikáció angol nyelven történik
- Nem esik nehezdre a munkánkhoz elengedhetetlen excel és power point eszközök használata és pontosan tudod mire és hogyan használjuk a pivot táblát
- Légy proaktív, ha nincs munkád, keresd az alkalmat, hogy segíthess másoknak
- Penge vagy projektmanagementben, nem esel kétségbe, ha több projektet kell párhuzamosan összehangolni és priorizálni, és mindig higgadtan átlátod, milyen lépéseket kell lépnünk, hogy a határidőkig mindent megvalósítsunk
- Bár mindenkinek alapvető érték, de azért ide is fontosnak gondoljuk, hogy leírjuk légy precíz, pontos, ha a helyzet úgy kívánja gyors és mindig megoldás orientált, szeress csapatban dolgozni (a People Group-nál másként nem is lehet), de ne ijedj meg, ha önálló feladataid is lesznek, főleg hogy nálunk mindig találsz majd valakit, aki segít megválaszolni minden kérdésed

Amire tőlünk számíthatsz:
- Kis csapatban dolgozunk, nagyon rugalmas légkörben, egymást segítve és megértve
- Rengeteg lehetőséged nyílik az egyéb divíziók (digital, social, kreatív vagy PR) munkájának betekintésébe, színesítheted szakmai tudásodat
- Felismertük, hogy a home office tud hatékony is lenni, így a későbbiekben is hibrid rendszerben folytatjuk majd a munkát
- Ha az irodában vagyunk akkor közel vagyunk a Dunához is, a festői Óbudán találsz meg minket, irodánk természetesen kutyabarát!
- Lehetőséged nyílik, hogy megmutasd magad ügyfél prezentációkon és ha van egy jó ötleted, azon szívesen dolgozunk veled csapatban, hogy megvalósítsuk
- Természetesen munkádat saját használatú laptoppal és mobiltelefon előfizetéssel is segítjük
Várjuk önéletrajzodat, az [email protected] email címre, nettó fizetési igényed megjelölésével.