Senior Digital Account

Budapest / Teljes munkaidő / Senior

Keressük csapatunk legújabb tagját, akinek kisujjában vannak a digitális kampányok, tudja mi fán terem a wireframe és képben van az online-offline rendezvényekkel is.
Feladatok:
- digitális kampányok, promóciók, aktvitások menedzselése
- online és offline eventek digitális támogatása
- digitális stratégiaalkotásban és integrált projektekben való részvétel
- digitális felületek gondozása, fejlesztése
- wireframe-ek készítése, véleményezése
- közösségimédia-csatornák, -kampányok koordinálása (együttműködve social media managerrel és a kreatív csapattal)
- kapcsolattartás ügyfelekkel, az IT-val és a fejlesztőkkel
Elvárás:
- komplex digitális ügynökségi tapasztalat (webfejlesztés, digitális és social media kampánymenedzsment, kreatív folyamatok) – 4+ év
- kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség magyarul és angolul
- multitasking
- proaktív, innovatív attitűd
Mit ajánlunk?
- előrelépési lehetőséget
- változatos ügyfélportfóliót, hazai és nemzetközi projekteket
- versenyképes fizetést
- menő irodát Óbuda szívében
- home office lehetőséget (természetesen)
- egymást támogató, jófej csapatot
- felejthetetlen csapatépítőket és spontán office bulikat
Ha magadra ismertél, dobd át a cv-det a [email protected] címre.