Segment Manager - Fleet

Budapesten kívül / Teljes munkaidő / Medior

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető mobiltávközlési vállalatánál szeretnél dolgozni, amely igazi szabadságot ad ügyfeleinek. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz közösségünkhöz! Légy szenvedélyes, innovatív, nyitott a fejlődésre, érjük el közösen céljainkat, valóra váltva ügyfeleink álmait is!
Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

P&L felelősségvállalás a flotta szegmensek üzleti teljesítményéért, a meglévő ügyfélbázis árbevétel tervéért, a value management kampányok kialakításáért és ’go to market’ stratégiájáért;
A B2B/Flotta marketing stratégia és annak részeként az ügyfélbázis menedzsment tervezésében történő aktív részvétel;
Az Flotta ügyfelek árbevétel alakulásának folyamatos figyelése, forecast-ok készítése és ezek beépítése a kampánytervezés és végrehajtás folyamataiba;
CVM kampányok, projektek önálló menedzsmentje, a projektben lévő feladatok ellátása és adott esetben azok összefogása, vezetői tájékoztatások és összefoglalók készítése;

Új kampányötletek proaktív előterjesztése, döntési anyagainak elkészítése, a végrehajtás módjának megtervezése és egyeztetése az érintett szervezetekkel, hogy az ügyfélbázis árbevétele ne maradjon el a tervezettől;
Az értékesítési, ügyfélszolgálati tranzakciók nyomon követése és a tapasztalatok beépítése a tervezés, végrehajtás során;
A Fleet szegmenseket érintő folyamatok ismerete, azok üzleti képviselete és fejlesztésében történő vezető szerepkör ellátása.
Téged várunk a csapatunkba, ha:

Van min. 2 év munkatapasztalatod,
és lehetőleg min. 1 év releváns szakmai tapasztalatod (marketing/CVM kampányok tervezése és kidolgozása) telekommunikációs vagy más szolgáltatói szektorban;
Az angol nyelvismereted tárgyalóképes szintű;
Ügyfélorientált gondolkozás és munkavégzés jellemez;
Vannak elemzési ismereteid és analitikus gondolkodás jellemez;
Kiemelkedő kommunikációs és jó koordinációs, projektmenedzseri képességed van;
Magas fokú MS Excel ismeretekkel rendelkezel.
Fedezd fel a Telenor nyújtotta lehetőségeket!
#FlexibleWorking: A rugalmas munkavégzést biztosítva, hétfőn és pénteken home officeból dolgozunk tovább a legjobb Telenoros élményekért. A többi napra pedig ott a Telenor Garden Office 😊 Itt kapjuk nyáron az inspirációt és töltjük fel magunkat energiával.

#Health: Kollektív élet- és egészségbiztosítást, illetve további jóléti kedvezményeket biztosítunk kollégáink számára. Irodai edzőtermünk és szaunáink nagyon várják, hogy végre újra használhassuk őket! 😊

#LifelongLearning: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására.

#TelenorHouse: Törökbálinti központunk az ország egyik legkorszerűbb irodaháza, amely panoráma terasszal, külső sportpályával és alternatív kerti irodával is rendelkezik.
Kérjük, küldd el jelentkezésed és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot. A jelentkezési folyamattal kapcsolatban és további részletekért keresd fel karrier oldalunkat! Addig is kövess minket a legjobb Telenor pillanatokért a Facebookon és a LinkedInen. Ha érdekel, mit jelent nekünk a Telenornál dolgozni, nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=b6e8vpO2HgU&ab_channel=TelenorHungary