Sales Manager

Budapest / Teljes munkaidő / Senior

A Portfolio Csoport dinamikusan bővülő online felületeinek és rendezvényeinek integrált értékesítéséhez keres munkatársat.
Elvárások:
• Több éves értékesítési tapasztalat
• Aktív ügyfélkapcsolatok, bizonyított eredményesség
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• Eredmény-centrikusság, belső motiváció
• Jó tárgyalási és prezentációs készség,
• Csapatszellem
Előnyt jelent:
• Média vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
• Direkt és/vagy ügynökségi kapcsolatrendszer
• Sales, marketing vagy gazdasági végzettség
• További nyelvismeret
• Internetes, informatikai háttérismeretek
Feladatok:
• Új hirdetők megkeresése
• Új partneri megállapodások kialakítása és megkötése
• A meglévő hirdetői körrel való kiváló kapcsolat ápolása
• Az ajánlatadási folyamat előkészítése és kivitelezése
• Rendszeres és közvetlen riport a sales leadek státuszáról
• Termékfejlesztés, innováció
Amit kínálunk:
• A dinamikusan fejlődő cégcsoporton belül folyamatosan bővülő, minőségi termékkör
• Jól teljesítő, magas elégedettségű ügyfélkör, szektor fókusz
• A médiapiacon egyedülálló szakmai és infrastrukturális támogatás
• Versenyképes jövedelem
• Régiós karrierlehetőség