Online marketing manager

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

A Kulcspatikák Zrt. több mint 200 gyógyszertárból álló közösség, amely nem csak gazdasági megfontolásból született, de valódi, közös értékrenden alapszik. Érdekelnek minket az újítások, fejlesztések, lehetőségek a jobb, okosabb megoldásokra. És bele is vágunk!
Főbb feladatok, munkák:
online marketing feladatok:
- webshop és mobil applikációs marketing és sales funkciók fejlesztése ügynökséggel
- Google Ads és Facebook önálló hirdetéskezelés
(törzs)vásárlói ügyfélmarketing (CRM-, hírlevél- és üzenetrendszer optimalizálása, üzemeltetése)
- együttműködés a marketing osztállyal (ötletelés, tervezés, kivitelezés)
Az álláshoz tartozó elvárások:
- minimum 1 év tapasztalat a fenti feladatokban
- alap SEO ismeretek
- precizitás
- önálló munkavégzés
- jó kommunikációs készség szóban és írásban
- megoldásra való törekvés
- rugalmasság
- csapatjátékos attitűd
- humor, optimizmus
Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás
- teljes munkaidő
- azonnali kezdés
- heti 2 nap home office lehetőség
- Alacsony dolgozói létszám
- családias, jó hangulatú környezet
A jelentkezéshez csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, és jelezze fizetési igényét.