Online hírportál szerkesztő

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

Szaklap kiadónkba online portál hírszerkesztőt keresünk (FMCG terület). Remek csapat része lehetsz, de megvillanthatod az önállóságodat is.
Mit várunk?
- legyen legalább 3-4 éves tapasztalatod az újságírás területén
- ismerd és szeresd az online világot
- ne rettenj el angol nyelvű cikkektől
- légy jártas a social média működésében
- gyakran legyenek ötleteid
- győzd le lámpalázad, ha egy rendezvényen rövid előadást kell tartanod!
Milyen állandó feladataid lesznek?
- online cikkeket szerkesztesz
- cikkek írsz
- feltöltöd azokat az online felületre
- hírlevelet szerkesztesz
- social media felületeket kezelsz
Mit csinálhatsz még, ami feldob?
- kerekasztalbeszélgetést vezethetsz, moderálhatsz élő- és online rendezvényeinken, podcastokban
- szakmai előadást tarthatsz
Milyen a cégünk?
- mi vagyunk az ország legnagyobb szaklapkiadója
- nyitottak vagyunk az innovációkra, az új ötletekre, és támogatunk is benne
- részben dolgozhatsz home office-ban, eszközöket is adunk hozzá
- kutyabarát munkahely vagyunk
- Buda egyik legkellemesebb irodaparkjában vagyunk, de közel a belvároshoz
Várjuk önéletrajzod fizetési igény megjelöléssel, eddigi munkáid linkjeit, és bármit, amit még megmutatnál magadról. az alábbi email címre: [email protected]