Médiatervező

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

Médiatervezőként szívesen folytatnád karriered ügyfél oldalon? Számít, hogy jófej csapattal, egy megbízható cégnél dolgozz? Akkor a legjobb helyen jársz! Magyarország egyik legelismertebb médiaügynökségeként ügyfelünk részére, az ország vezető telekommunikációs vállalatához keresünk kollégát az alábbi munkakörbe: Médiatervező
Téged keresünk, ha…
• minimum 2-3 éves médiaügynökségnél szerzett (médiatervezői és kampánymenedzseri) tapasztalattal rendelkezel
• bírod a pörgés és a monotonitás változatosságát
• magabiztosan használod az Excel-t és az Office programokat
• nem riaszt el az adminisztráció, sőt lelkesítenek a számok, adatok, és precízen dolgozol velük
• jól kommunikálsz, nem félsz kérdezni
• együttműködő, támogató hozzáállásod van
• az újonnan megszerzett tudást gyorsan beépíted a gyakorlatba
• legalább középfokú szinten kommunikálsz angolul
Előny:
• telekommunikációs iparág ismerete
Amik feladataid lesznek:
• offline és online médiatervezés és vásárlás
• kampánykoordináció
• médiaügynökséggel kapcsolattartás
• a fent említett feladatokkal kapcsolatos adminisztráció
Amiért érdemes velünk dolgozni:
• ügyfél oldali tapasztalatszerzés és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• tanulás a legjobbaktól az ügyfél és a médiaügynökségi piaci oldalon is
• szoros határidők, nagy sikerélmény a teljesítésüknél
• fiatalos csapat
• home office lehetőség
• kellemes munkakörnyezet, modern budapesti iroda
• versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, ne habozz, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod a [email protected] címre.