Kommunikációs- és tartalommenedzser

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

A Café Communications Kft content csapatába keressük új kollégánkat kommunikációs- és tartalommenedzser pozícióba.
Te vagy az ideális jelölt, ha:
- legalább 1-3 éves szakmai tapasztalatod van tartalomelőállítás és tartalommenedzsment terén, beleértve a social media menedzsmentet is
- kiváló íráskészséged van (stilisztika és helyesírás)
- jó a stílusérzéked, otthonosan mozogsz a különböző műfajokban (cikkek, blogok, közösségi média, SEO-barát szövegek)
- önállóan és precízen dolgozol
- fontos számodra, hogy igényes írásokat adj ki a kezeid közül
- jól kommunikálsz nemcsak magyarul, de angolul is
A várható feladataid:
- magas színvonalú szövegek és tartalmak előállítása és menedzselése
- tartalmi platformok, közösségi média felületek működtetése és rendszeres frissítése
- szükség esetén kapcsolattartás az ügyfelekkel

Amit kínálunk:
- összeszokott, fiatalos csapat
- rugalmas, kötetlen munkavégzés
- nagyfokú önállóság, szabadság a munkavégzés során
- lehetőség a szakmai továbbképzésre
- megtanulhatod a tartalommarketing szakma csínját-bínját
Amennyiben az adott pozíció felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzoddal.