Innovációs specialista

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

A JCDecaux a világ vezető outdoor média vállalata, mely világszerte több mint 80 országban folytat üzleti tevékenységet, a legmagasabb színvonalat biztosítva a hirdetőeszközök területén. Cégünk nagy hangsúlyt fektet a kreatív, egyedi ügyféligények megvalósítására, a márkák fejlődésére. Csapatunkba Innovációs specialistát keresünk.
Milyen feladatokban számítunk Rád?
• Kreatív kampányok kezelése (full branding, kijelzős CLP, kuponadagoló citylight, egyedi kreatív megoldások)
• Kreatív ötletek kezdeményezése, prezentációk tartása
• Megvalósult nemzetközi és hazai megoldások implementálása,
• Projektkoordináció, kapcsolattartás az ügyfelekkel és beszállítókkal
• Ajánlatok készítése, igény esetén látványtervekkel
Mit várunk el Tőled?
• Minimum 3 év tapasztalat preferáltan kreatív ügynökségi területen
• Társalogj angolul
• Aktív MS Office ismeretek (Excel, Powerpoint, Word)
• Légy kreatív, tudj prezentálni, pörögj és imádd a munkád
Jelentkezésedkor előnynek számít:
• Adobe Photoshop, Illustrator ismeretek
• IT vagy műszaki érdeklődés / tapasztalat
Miért jó nálunk dolgozni?
• Stabil nemzetközi vállalat, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőséggel
• Támogató vezetők, közös programok, remek hangulat
• Egészségbiztosítás és éves szűrővizsgálat
• Céges telefon, laptop
További információért látogass el a weboldalunkra:
Amennyiben jelentkezni szeretnél a pozícióra, kérünk, hogy küldd el szakmai önéletrajzodat közvetlenül itt vagy az [email protected] e-mail címre, valamint jelezd havi bruttó bérigényedet!