Influencer Specialist

Budapest / Teljes munkaidő / Junior

Nincs nálad nagyobb influ szakértő?! Itt a helyed! Dolgozz Influencer Specialist-ként nemzetközi márkákon az ország legnagyobb médiaügynökségénél!
Mit várunk?
• legyen tapasztalatod kreatív, PR területről és/vagy média oldalról
• ismerd a hazai (különösen online) média - és influencer piacot
• dolgozz önállóan a kampányaidon
• kommunikálj gördülékenyen írásban és szóban is - same in English
Milyen feladataid lesznek?
• ügyfeleink influencer és PR kampányainak tervezésében való részvétel, koordinálás
• projektkoordináció a házon belüli tervező- és specialista csapatok között
• magyar és angol prezik készítése és előadása az ügyfeleinknek
• média és közösségi média trendek nyomon követése
Mit tud a Wavemaker?
• mi vagyunk az ország legjobb médiaügynöksége (Recma, M+)
• nemzetközi márkákon, sokszínű projekteken dolgozunk
• nyitottak vagyunk az innovációra, az új ötletekre, és támogatunk is benne
• a juttatásokat felsorolni is hosszú, de majd szóban mesélünk 
• a kutyádat sem kell otthon hagynod, ha nálunk dolgozol
Ha szeretnél Te is csapatunk tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat a [email protected] címre.