Grafikus

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

A CBRE Kft. nemzetközi ingatlantanácsadó cég Advertising csapata Grafikus munkatársat keres!
Feladatok
•Prezentációk és reportok designjának elkészítése, az Advertising üzletág és más csapatok aktív támogatása brossúrák és reportok design-ja kapcsán
•Pitch prezentációkhoz tartozó vizuális világ megalkotása�oz
•Megfelelő design használata a megadott brief alapján
•Kreatív gondolkodást használva új ötletek és vizuális koncepciók megalkotása, az ügyfél igényeinek átültetése
•Véglegesített ötletet és koncepciót a vezetőnek és csapattagoknak prezentálni, az ügyfélnek ha szükséges
•Együttműködés és reportálás a Head Advertising közvetlen vezetőnek
•Csapatként való együttműködés nyomdákkal, fotósokkal, más grafikusokkal, webszerkesztőkkel, külső szolgáltatókkal és ügyfelekkel
•Ellenőrizni a végső terméket és design-t, meggyőződni arról, hogy a végtermék az ügyfél elvárásait tükrözi
Elvárások
•Min. 2-3 év grafikusi munkakörben szerzett tapasztalat
•Ügynökségek működésének ismerete, megértése
•Magabiztos tudás a design ötletek online vagy nyomdai megvalósításában
•Erős portfolio márkaidentitási anyagokkal, illusztrációkkal és infografikákkal
•Kiváló grafikai programkezelés, különösen Adobe Creative Cloud, Microsoft Office és egyéb kép és videószerkesztő programban
•Középfokú angol tudás
Amit kínálunk
•Versenyképes bér
•Cafeteria jutattás
•Nemzetközi hátterű cég
•Belvárosi modern iroda
•Támogató csapat