Direkt hirdetési értékesítő

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

A Mediaworks Hungary Zrt. direkt hirdetési értékesítő munkatársat keres, teljes munkaidőben, budapesti munkavégzési helyre.
Feladatok
Meghatározott ügyfélkör építési- és értékesítési stratégia szerinti kapcsolatépítés, ügyfélkezelés.
Potenciális új ügyfelek akvirálása, velük való kapcsolatteremtés, hirdetési lehetőségek, felületek bemutatása.
Testreszabott ajánlatok készítése.
Elvárások
Felsőfokú végzettség
Digitális médiapiac ismeret
Erős tárgyalástechnikai képességek, logikus gondolkodás
Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
A munkavégzéshez szükséges szoftverek készségszintű használata
Jelentős stressztűrő képesség
asonló munkakörben, élelmiszer (FMCG) szektorban, valamint a digitális értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk
Piacképes juttatás
Biztos, hosszútávú munkalehetőség
Szakmai fejlődési lehetőség
Pályázatát a munkakör és a bruttó fizetési igény megjelölésével 2021.10.31-ig várjuk a [email protected] e-mail címre.