Digitális project managert keres a ComLab!

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

Várjuk azt a kollégánkat, aki szívesen megálmodja és megvalósítja velünk ügyfeleink digitális kommunikációs kampányait. Érzed és érted az aktuális trendeket, sőt, ha lehet, egy lépéssel előttük is jársz? Akkor nálunk a helyed, ugyanis keressük új csapattagunkat digitális projektmenedzser pozícióba!
A rád váró feladatok:
- aktív részvétel összetett kommunikációs kampányok stratégiai, operatív és adminisztratív megtervezésében és kivitelezésében
- a kommunikációs feladatok során az üzleti célok és kreatív koncepciók összehangolása
- közösségi média, webes és egyéb tartalmak tervezése, copywriting, projektmenedzsment
- szakmai együttműködő stábok (grafikusok, fejlesztők, influencerek, filmes csapat, egyéb specialisták) koordinálása
- magabiztos projektmenedzseri képességek, önállóság
- erős tartalomgyártási-, és íráskészség
- jó vizuális látásmód
- tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- proaktív, magas szintű ügyfélmenedzsment
- naprakészség az aktuális kommunikációs és digitális trendekben
- minimum 3 év releváns tapasztalat
Mi vár rád nálunk?
- tervezhető karrier és előmeneteli lehetőség
- rendszeres érdemi visszajelzés fejlődési lehetőségek biztosításával
- lendületes csapatban sok szakmai kihívás nemzetközi márkákon
- változatosság mind feladatokban, mind ügyfelekben
- rugalmas munkavégzési feltételek és napos iroda a Móricztól néhány percre
- rendszeres tréningek
- versenyképes fizetés & egyéb juttatások egyéni teljesítmény alapján
- igazi csapatjáték
Ha szeretnél Te is csapatunk tagja lenni, fényképes önéletrajzodat küldd a [email protected] e-mail címre!