Digital marketing manager wanted

Budapest / Teljes munkaidő / Medior

Több éve digitális marketing területen dolgozol? Tudod mi a különbség CPC, CPM és CTR között, terveztél és valósítottál meg integrált kampányokat, élsz-halsz azok kiértékeléséért? Talán pont téged keresünk!
Milyen feladatok tartoznának hozzád?
B2B/B2C kampányok tervezése, kivitelezése
Online marketing: Google Ads és Facebook kampányok tervezése, menedzselése, esetenként kiszervezése ügynökségnek
Weboldal építése, szerkesztése és kezelése Webflow-ban, SEO
CRM és marketingautomatizációs-rendszer kezelése és fejlesztése
Új megoldások kikísérletezése és bevezetése
Green Fox márka építésében való aktív részvétel
Már legalább 2-3 éves tapasztalatod van digitális marketing területen
Nem riadsz meg attól, ha egy teljes kampányt egyedül kell vinned
Van tapasztalatod weboldal-szerkesztésben, SEO-ban és marketingautomatizációban
Magabiztosan beszélsz és írsz angolul
Szívesen dolgoznál pörgős, nyitott, nemzetközi közegben
Villámgyorsan megtalálod a hangot másokkal, így nemcsak önállóan, hanem csapatban is jól tudsz dolgozni
​Küldd el a CV-det, néhány referenciamunkádat és motivációs leveledet a [email protected] e-mail címre október 29-ig!