Digital Development Manager

Budapest / Teljes munkaidő / Senior

A Nielsen Közönségmérés belvárosi irodájába Digitális Fejlesztési Menedzsert keres. Határozott idejű, teljes munkaidős munkakör
Cégnév
Nielsen Közönségmérés Kft
Szükséges végzettség
Felsőfok
Pozíció tipusa
Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
Elvárások
● minimum 3-5 év médiaügynökségnél szerzett tapasztalat
● tárgyalási, értékesítési tapasztalat
● magabiztos MS Office ismeretek
● digitális ökoszisztéma ismerete (Facebook, Youtube, digitális médiapiaccal kapcsolatos termékek, stb.)
● digitális mérési módszerek ismerete
● jó kommunikációs készség
● analitikus gondolkodásmód, jó elemző és problémamegoldó készség, precizitás
● magabiztos angol nyelvtudás
Amit ajánlunk
● versenyképes fizetés, Cafeteria (próbaidő lejárta után), negyedéves/éves bónusz (próbaidő lejárta)
● magán egészségbiztosítási szolgáltatás
● igényes, modern belvárosi irodaházban kellemes munkakörnyezet
● home office lehetőség
● rendszeres csapatépítő programok
Feladatok
● digitális megoldások értékesítése az ügyfelek számára, ezzel kapcsolatos folyamatok teljes mértékű menedzselése
● ügyfeleink magas szintű szakmai támogatása a Digitális Kampányok elemzésében
● kampányelemző szoftverek értékesítése és betanítása
● új termékek piaci bevezetése
Előny
● televíziós (vásárlás, elemzés, értékesítés) szerzett tapasztalat
● ügyfél/account manageri tapasztalat média iparágban
● adatvizualizációs szoftverek ismerete
● televíziós nézettségi alapfogalmak, nézettségelemző szoftverek ismerete és használata
Az önéletrajzot fizetési igénnyel az [email protected] címre várjuk