Senior Accont Manager

Budapest / Teljes munkaidő / Senior

Sales support marketing reklámügynökségi cégcsoport tapasztalt munkatársat keres a fenti pozícióba.
Főbb feladatok:
o Teljes körű, önálló projekt/ügyfél- és kampánymenedzsment – részben online kampányokban
o Meglévő ügyfelekkel való napi kapcsolattartás
o Projektmegbeszélések, státuszmeetingek, értékelő prezentációk előkészítése és lebonyolítása
o Projektdokumentáció naprakészen tartása
o Tenderprezentációk és értékelő anyagok kidolgozása
Elvárások:
o Min. 5 éves tapasztalat reklámügynökségi vagy nagyvállalati projektmenedzsment/ügyfélkapcsolati területen
o Komplex kreatív és/vagy online marketing jellegű projektmenedzsment-tapasztalat előny, de nem feltétel
o Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angolul és magyarul egyaránt
o Felsőfokú marketing/kommunikációs szakirányú végzettség
o Az ideális jelölt képes önálló munkavégzésre, precíz, nyitott és proaktív személyiség
Amit kínálunk:
o Versenyképes jövedelem, eredményelvű bónusz
o Hosszú távú karrierlehetőség
o Zöldövezeti iroda
Magadra ismersz? Küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat a [email protected] e-mail címre! Tárgynak ezt írd: Account Manager!