Account manager

Budapest / Teljes munkaidő / Junior

A Most! Marketing egy 10 éves full service reklámügynökség, erős senior csapattal és folyamatosan bővülő ügyfélkörrel. Csapatunkba keresünk egy ügyes, szorgalmas, az ügyfelekkel ügyesen bánó Account Managert 8 órás munkaviszonyba.
Elvárások:
- Min. 2-3 éves ügynökségi tapasztalat
- Önálló, precíz és ügyfélközpontú munkavégzés, projektek teljes menedzselése.
- Jó kommunikációs készség
- Felhasználói szintű Excel, Word tudás
- Az ügynökségi munka ismerete
Feladatok:
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és e-mailen
- Briefek elkészítése, szoros együttműködés a grafikus szekcióval, alvállalkozókkal, nyomdákkal és produkciós cégekkel
- Kampányok adminisztrációja
- Munkafolyamatok adminisztrációja
Amit kínálunk:
- Változatos feladatok, izgalmas munkák
- Vidám csapat
- Hangulatos iroda
- Érdekes ügyfelek
- Folyamatos megújulási és fejlődés
Előny
- Digitális projekt ismeretek
- PPC alapok
Fényképes önéletrajzokat a [email protected] címre várjuk, nettó fizetési igény megjelöléssel. Köszönjük!