Fülöp István
Becsült olvasási idő: 3 perc
Az Indamedia megvette az Index részvényeit

Szombathy Pál vezérigazgató-főszerkesztő távozik, a cég vezetését Starcz Ákos veszi át, új főszerkesztőt egyelőre nem neveznek ki. Bodolai László marad a csoport médiajogásza – jelentette be az Indamedia a Kreatívnak eljuttatott exkluzív közleményben.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!