hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ismét rekordot döntött az év eleji újságíróárverés

Tíz éve árverezik el az ünnepi időszakban érkező repiajándékokat, ebben hagyományosan a Kreatív is részt vesz.

hirdetés

2 millió 589 ezer forint gyűlt össze a szokásos év eleji sajtóárverésen, amelynek lényege, hogy a különféle szerkesztőségek az év végi ünnepi szezonben hozzájuk érkező repiajándékokat és egyéb, direkt erre a célra érkező felajánlásokat jótékony célra elárverezik.

Egy ideje már nem csak a újságírók vesznek részt az akcióban, ami jól látható a cikk aljának felsorolásából, az alapötlet azonban onnan származik, hogy a szerkesztőségek a függetlenség jegyében nem fogadhatnak el ajándékokat cégektől, szervezetektől, illetve olyanoktól, akikről adott esetben írnának.

Az idei árverést az Anker't nevű vendéglátóipari egységben tartották, a befolyt összeg idén is a hajléktalanokat segítő Léthatáron Alapítvány munkáját segíti.

Az akció hagyományosan minden évben rekordot dönt, azaz minden évben valamivel több jön össze az előző évhez képest. Tavaly például 2,4 millió gyűlt össze. Lent a 24.hu képei láthatók, alattuk pedig a felajánlók listája.

Fotó: Csanádi Márton/24.hu

Fotó: Csanádi Márton/24.hu

Fotó: Csanádi Márton/24.hu

Fotó: Csanádi Márton/24.hu

A felajánlásokban és az árverésen a Kreatív is részt vett, illetve még sokan mások, ábécé sorrendben: 21. század kiadó, 24.hu, 444.hu, A38, Akvárium, Amnesty International, Anker’t Pezsgőbár – BREBIS, annamolnar jewellery, Anyatest projekt, Apaépítő, Átlátszó.hu, Átrium, Autistic Art, Azonnali, Babka Budapest, Bandula Aranka , Bánkitó Fesztivál, Barbarics Zsófi, Beauty Works by Linda (Ilcsi kozmetika), Beyond Budapest, Bookline, BOOKR Kids, Budapest Poster Gallery, Buksza blog, Centrál Színház, Ceratif, CEU, Chez Dodo Macaron Manufaktúra, Chouchou, Cimbi táskák, Cloudbase Siklóernyős Iskola, Colorbar, Copypastry, Costes downtown, Creative Mornings Budapest, Dány City Gangster Crew, Direkt36, Dívány, Dobrumba, Dohi Gabriella és Mazsike, doripopp, EFOTT, Ethonosound, Eviköt, Fabrika, Fatum Apparel, Fidelio, Forbes, Friss Hús Budapest, G7.hu, Gerendai Károly, Green Go, Hajtás Pajtás, Hangvető, HBO Magyarország, Hegyvidéki Manufaktúra, Hello Wood, HWSW.hu, IGEN! pizzéria, Ihász Ingrid (Dream World Photography), Illegál Visual, Imagine Budapest, Imagine Fodrászszalon, Index, IQDigital, Jurányi Suterene, KAPTÁR, Katona József Színház, Kezemura, kis idő, Klubrádió, Kolorádó feszt, Könyvesblog, Köpönyeg.hu, Kovács Bence, Kreatív, Krétakör, La Bodeguita, Laokoon Filmgroup, Libri Kiadó, Libri Könyvesboltok, Life1Fitness, Liliputi babacuccok, Lilla Séllei bags, Líra csoport és Nyáry Krisztián, Ludovika, MAHIR Jucika – régi plakátok, Mák Bisztró, Makifood Főzőiskola, Mandala Jógastúdió, Maros András, Mastercard, Mautner Zsófi, Misija Design, Möbelkunst, Móra Kiadó, Mozinet, Művészetek Völgye, myskin, Nábelek Zsófi, Naspolya Nassolda, Nők Lapja Café, Non +, NOS, Opus Jazz Club, Ördögkatlan Fesztivál, Örvényes Hegy Piknik, Padron Tapas Bar, Paloma, Papetri Paperworks, Petite Planet Kokedama, Phosphor Prints, Pinkponilo, Pólópokol, PomPom Party, Radnóti Színház , Reblog, Recorder, Repityke, Semmi Extra, Skizo Borház, Societe.demo.gastro, Sony Music Hungary, Studio Nur, Suhanj Alapítvány, Sulyandesign, Sziget, Szimplakert, Szkiba Zsuzsa, TASZ, Trafó House, Universal Music Hungary, Uplux lámpák, Ursuslupus, Velvet, Verzió Filmfesztivál, Virág Judit Galéria, Volt magazin Ligeti Nagy Tamás, Vörös Meteor Ejtőernyős Klub, Wave lemezbolt, We Love Balaton, White Lemon – Bojti Szilvi, Yellow Zebra Bar, Ykra, Zedrow Customize, Zoom.hu és még sok magánfelajánló.

(forrás: Kreatív Online)
hirdetés
Ha hozzá kíván szólni, jelentkezzen be!

Átfogó stratégiát várnak a Be Socialtől.

A különböző almárkák megszűnnek áprilistól.

Ezúttal nem politikai kampányről van szó, hanem a Magyar Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok Szövetségének videójáról.

Élő adásban közvetítették, ahogy elérik az egymillió feliratkozót.

Egy biztonsági figyelmezetetés az utakon, amely miatt nem kell az útról levenni a szemünket.

hirdetés

Magyarország egyik legrangosabb kreatív reklámversenye! A verseny shortlistesei és a díjazottjai pontokat szereznek az M+Listán! Meghosszabbított nevezési határidő: március 19.

Hasznos ötleteket, tapasztalatokat és gyakorlati megoldásokat mutatni a munkaerő-megtartással és -hiánnyal küzdő belső kommunikációs csapatoknak. Időpont: március 20., 09.00

Meg akarsz tanulni gyilkosan jó álláshirdetést írni? Gyere el „Kreatív álláshirdetés” workshopunkra március 22-én! Előadó: Földi Miklós Dániel reklám- és neuropszichológus

JobXperience – HR konferencia a még jobb hangulatú munkahelyekért. Időpont: Április 02. 09:00

Konferencia az influencerek helyes bevetéséről, velük való gyümölcsöző kapcsolat kialakításáról, konzekvens imázsépítésről, hatékony eladásösztönzésről, saját tartalmak gyártásáról, külföldiek adaptálásáról április 4-én!

A CMA nevezései között ismét keressük az elmúlt év legjobb tartalomalapú marketingmegoldásait! Új versenyünkre, az Influra az elmúlt két év legjobb, influencerek bevonásával készített marketing-, PR- és kommunikációs kampányait és aktivitásait várjuk. Nevezési határidő: április 11.

Idei kétnapos konferenciánk fókuszában a fogyasztó lesz. Dátum: 2019.04.25-16. Helyszín: Avalon Resort&SPA, Miskolc

hirdetés
hirdetés