hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ismét rekordot döntött az év eleji újságíróárverés

Tíz éve árverezik el az ünnepi időszakban érkező repiajándékokat, ebben hagyományosan a Kreatív is részt vesz.

hirdetés

2 millió 589 ezer forint gyűlt össze a szokásos év eleji sajtóárverésen, amelynek lényege, hogy a különféle szerkesztőségek az év végi ünnepi szezonben hozzájuk érkező repiajándékokat és egyéb, direkt erre a célra érkező felajánlásokat jótékony célra elárverezik.

Egy ideje már nem csak a újságírók vesznek részt az akcióban, ami jól látható a cikk aljának felsorolásából, az alapötlet azonban onnan származik, hogy a szerkesztőségek a függetlenség jegyében nem fogadhatnak el ajándékokat cégektől, szervezetektől, illetve olyanoktól, akikről adott esetben írnának.

Az idei árverést az Anker't nevű vendéglátóipari egységben tartották, a befolyt összeg idén is a hajléktalanokat segítő Léthatáron Alapítvány munkáját segíti.

Az akció hagyományosan minden évben rekordot dönt, azaz minden évben valamivel több jön össze az előző évhez képest. Tavaly például 2,4 millió gyűlt össze. Lent a 24.hu képei láthatók, alattuk pedig a felajánlók listája.

Fotó: Csanádi Márton/24.hu

Fotó: Csanádi Márton/24.hu

Fotó: Csanádi Márton/24.hu

Fotó: Csanádi Márton/24.hu

A felajánlásokban és az árverésen a Kreatív is részt vett, illetve még sokan mások, ábécé sorrendben: 21. század kiadó, 24.hu, 444.hu, A38, Akvárium, Amnesty International, Anker’t Pezsgőbár – BREBIS, annamolnar jewellery, Anyatest projekt, Apaépítő, Átlátszó.hu, Átrium, Autistic Art, Azonnali, Babka Budapest, Bandula Aranka , Bánkitó Fesztivál, Barbarics Zsófi, Beauty Works by Linda (Ilcsi kozmetika), Beyond Budapest, Bookline, BOOKR Kids, Budapest Poster Gallery, Buksza blog, Centrál Színház, Ceratif, CEU, Chez Dodo Macaron Manufaktúra, Chouchou, Cimbi táskák, Cloudbase Siklóernyős Iskola, Colorbar, Copypastry, Costes downtown, Creative Mornings Budapest, Dány City Gangster Crew, Direkt36, Dívány, Dobrumba, Dohi Gabriella és Mazsike, doripopp, EFOTT, Ethonosound, Eviköt, Fabrika, Fatum Apparel, Fidelio, Forbes, Friss Hús Budapest, G7.hu, Gerendai Károly, Green Go, Hajtás Pajtás, Hangvető, HBO Magyarország, Hegyvidéki Manufaktúra, Hello Wood, HWSW.hu, IGEN! pizzéria, Ihász Ingrid (Dream World Photography), Illegál Visual, Imagine Budapest, Imagine Fodrászszalon, Index, IQDigital, Jurányi Suterene, KAPTÁR, Katona József Színház, Kezemura, kis idő, Klubrádió, Kolorádó feszt, Könyvesblog, Köpönyeg.hu, Kovács Bence, Kreatív, Krétakör, La Bodeguita, Laokoon Filmgroup, Libri Kiadó, Libri Könyvesboltok, Life1Fitness, Liliputi babacuccok, Lilla Séllei bags, Líra csoport és Nyáry Krisztián, Ludovika, MAHIR Jucika – régi plakátok, Mák Bisztró, Makifood Főzőiskola, Mandala Jógastúdió, Maros András, Mastercard, Mautner Zsófi, Misija Design, Möbelkunst, Móra Kiadó, Mozinet, Művészetek Völgye, myskin, Nábelek Zsófi, Naspolya Nassolda, Nők Lapja Café, Non +, NOS, Opus Jazz Club, Ördögkatlan Fesztivál, Örvényes Hegy Piknik, Padron Tapas Bar, Paloma, Papetri Paperworks, Petite Planet Kokedama, Phosphor Prints, Pinkponilo, Pólópokol, PomPom Party, Radnóti Színház , Reblog, Recorder, Repityke, Semmi Extra, Skizo Borház, Societe.demo.gastro, Sony Music Hungary, Studio Nur, Suhanj Alapítvány, Sulyandesign, Sziget, Szimplakert, Szkiba Zsuzsa, TASZ, Trafó House, Universal Music Hungary, Uplux lámpák, Ursuslupus, Velvet, Verzió Filmfesztivál, Virág Judit Galéria, Volt magazin Ligeti Nagy Tamás, Vörös Meteor Ejtőernyős Klub, Wave lemezbolt, We Love Balaton, White Lemon – Bojti Szilvi, Yellow Zebra Bar, Ykra, Zedrow Customize, Zoom.hu és még sok magánfelajánló.

(forrás: Kreatív Online)
hirdetés
Ha hozzá kíván szólni, jelentkezzen be!

Érdemes megvárni, amíg a szétrobbanó báránylufik is megérkeznek a buliba.

Jávor Benedek, a Klubrádió és a Mérték Médiaelemző Műhely közösen adták be a panaszt.

A lap egyik új hirdetése a mianmari népirtás felderítésére épül.

Tarjányi Péter és Murányi András egykori hírigazgató szerint a 444 cikke csúsztat a lapnál történtekről.

Igazán nem szép tőlük, mert előtte eladtak neki egy taliga Whoppert egy fogadásra.

hirdetés

Díjátadó: január 30., kapunyitás: 19.00 Vedd meg a jegyed a bulira!

2018 legdíjazottabb ügynökségeinek és megbízóinak estéje. A 2018-as Kreatív-MAKSZ M+Lista és a Kreatív PR Toplista helyezettjeinek díjazása. Időpont: 2019. február 5.

A leghasznosabb, leginspirálóbb people management tartalmak február 13-án, hogy a 2019-es éved még sikeresebb legyen!

A HRKOMM Award 2018 nyertes pályázatainak bemutatása február 20-án.

Keressük Magyarország legkiválóbb élelmiszert és egyéb FMCG-termékeket kínáló üzleteit! Nevezési határidő: február 22.

Február 28-án a gép előtt, az oktatóval együtt, a saját accountunkra belépve közösen végigvesszük, hogy adjunk fel hirdetést a Facebookon és az Instagramon.

hirdetés
hirdetés