Pál Zsombor
Becsült olvasási idő: 2 perc
A Rádió1 és a Petőfi nyert a legtöbbet a Class FM halálával

Alig lett kevesebb a rádióhallgató a Class FM analóg leállása óta, Budapesten még nőtt is a rádiózók száma.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!